У Зеленського вручили посвідчення учасників бойових дій добровольцям "Айдара"

В Офісі президента 26 добровольцям вручили посвідчення учасника бойових дій. Зокрема, посвідчення вручили бійцям добровольчого батальйону «Айдар», які брали участь в антитерористичній операції на Донбасі в 2014 році.


Про це повідомили в пресслужбі ОП.


У відомстві зазначили, що це відбулося під час засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України.


В ОП наголосили, що добровольці «Айдару» впродовж семи років «безрезультатно зверталися до державних структур та інстанцій, щоб домогтися справедливості щодо підтвердження їхньої участі в бойових діях».


«Минуло сім років, доки ви отримали статус учасника бойових дій. Це серйозний крок. Ми вам вдячні за те, що ви захищали й продовжуєте захищати Україну», — сказав глава Консультативної ради Сергій Куніцин.


Раніше глава Міністерства у справах ветеранів Юлія Лапутіна повідомляла у коментарі «Радіо Свобода», що за час дії закону про визнання добровольців учасниками бойових дій на Донбасі цей статус отримали 670 людей.


Джерело статті: “https://rupor.info/news/176023/u-zelenskogo-vruchili-posvidchennya-uchasnikiv-boyovih-diy-dobrovoltsyam-aydara/”