Німеччина через два місяці перегляне ембарго на поставки зброї до Саудівської Аравії - Reuters

 Ілюстративне фото

Німеччина ввела ембарго на поставки озброєнь Саудівській Аравії до середини січня 2019 року, повідомляє Reuters з посиланням на інформовані джерела.

Агентство зазначає, що через два місяці заборону буде переглянуто. Але поки невідомо, чи буде її продовжено, чи компанії наполягатимуть на тому, щоб уряд Німеччини офіційно відкликав ліцензії на постачання зброї Саудівській Аравії.

За словами одного з джерел, німецькі компанії не мають права на компенсації за неотриманий дохід, якщо уряд не відкликав ліцензії.

"Компанії домовилися припинити поставки на даний момент, але ситуація може змінитися, якщо Саудівська Аравія почне вимагати відшкодування збитків за затягування термінів поставок", — сказало джерело.

Нагадаймо, що міністр закордонних справ Німеччини Хайко Маас заявив, що його країна не буде поставляти зброю до Саудівської Аравії до закінчення розслідування вбивства саудівського журналіста Джамаля Хашукджі.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559₴

Передплатити зараз
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/nimechchina-cherez-dva-misjatsi-perehljane-embarho-na-postavki-zbroji-do-saudivskoji-araviji-reuters-2509241.html”