Обрано секретаря Національної спілки журналістів

Першим секретарем Національної спілки журналістів України обрано Ліну Кущ, інформує 1NEWS з посиланням на .“Ліна Кущ, журналістка-переселенка із Донецька стала першим секретарем Національної спілки журналістів України. Це рішення одноголосно ухвалило правління організації під час пленуму 21 грудня”, – йдеться в повідомленні.


До цього Кущ була членом секретаріату НСЖУ і опікувалася питаннями допомоги журналістам-переселенцям.


“Думаю, всі побачили, наскільки небайдужою вона була до захисту колег. Разом із секретарем Оленою Юрченко Ліна Кущ підготувала великий звіт про порушення свободи слова на окупованих територіях, зуміла організувати і об’єднати журналістів, які вимушено переїхали до столиці чи інших міст”, – сказав голова НСЖУ Сергій Томіленко, пропонуючи кандидатуру на розгляд правління.


Колишній голова Донецької обласної організації НСЖУ Олександр Бриж зазначив, що Кущ була активним членом спілчанського осередку на Донеччині, є вмілим організатором, має широке коло спілкування.


На підтримку виступили також нинішній очільник Донецької спілки Микола Токарський, Василь Паламарчук, Костянтин Ковзан.


Готовність до роботи висловила і сама Кущ. Вона розповіла, що з 1996 року працює в газеті «Голос України», була власним кореспондентом у Донецькій області. У 2014 році у зв’язку з подіями на Донбасі переїхала до Києва, з 2015 року очолює кореспондентську мережу у виданні.


«Я розумію, що таке щоденна послідовна робота, поділяю пріоритети Спілки, зокрема це і захист журналістів, і підтримка колег-переселенців, і зміцнення авторитету організації в усіх сферах”, – сказала Кущ.


Члени правління та секретарі підтримали кандидатуру Кущ на посаду першого секретаря НСЖУ.