Bloomberg: Конгрес США може не встигнути схвалити нові санкції проти Росії до кінця року

 Конгрес США не встігне схваліті санкції проти России до кінця року

Конгрес США може не встигнути до кінця року розглянути законопроект про введення нових санкцій проти Росії і провести голосування за нього, повідомляє Bloomberg з посиланням на американських сенаторів.

Відзначається, що зараз американські законодавці зайняті питаннями держвидатків, сільського господарства і призначеннями кандидатів на посади суддів.

"У нас залишилося не дуже багато часу. Це буде справжньою гонкою, якщо тільки всі не хочуть залишитися тут на Різдво", — заявив сенатор від штату Техас Джон Корнин.

Ще один сенатор Роберт Менендес від штату Нью-Джерсі також зазначив, що у Конгресу навряд чи залишиться час на голосування по санкціям.

Інша причина полягає в тому, що Конгрес вступив в період "кульгавої качки": до кінця грудня він буде працювати в старому складі, а обрані в листопаді парламентарії приступлять до виконання обов’язків лише з січня.

Зараз в Конгресі є два законопроекти про масштабні санкції проти РФ. Один з них містить відповідь на втручання в американські вибори, який передбачає заморожування активів найбільших російських банків і енергетичних компаній, а також заборону на покупку американцями російського боргу.

Інший санкційний законопроект був розроблений в серпні. Він передбачає заходи проти енергетичного і фінансового секторів Росії, а також накладає обмеження на операції з її суверенним боргом.

  • Читайте також: Волкер: США будуть вводити санкції проти Росії раз на місяць-два

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/bloomberg-konhres-ssha-mozhe-ne-vstihnuti-skhvaliti-novi-sanktsiji-proti-rosiji-do-kintsja-roku-2507000.html”