Галкін прокоментував чутки про розлучення із Пугачовою

Російський пародист і комік Максим Галкін відреагував на чутки про розлучення із дружиною, естрадною співачкою Аллою Пугачовою, які раніше поширювалися у ЗМІ.

Судячи з усього, артист вирішив не коментувати прямо плітки журналістів та обмежився у своєму Instagram лише тонким натяком на недостовірність інформації у пресі.

“Сивина вже пішла в бороду, а якщо оцінювати за жовтопресними сайтами, то й біс — у ребро. Подивіться мені в очі і скажіть, наскільки ви вірите тому, що пишуть про відомих людей на бульварних порталах?” — звернувся Галкін до підписників, приклавши до посту одну зі своїх фотографій.

Лише за годину пост гумориста зібрав понад 40 тис. лайків, у коментарях фоловери почали активну дискусію. Багато хто з підписників Галкіна зазначили, що вірять лише тій інформації, яка з’являється на офіційних сторінках зіркової пари у соцмережах.

Переглянути цей допис в Instagram

Седина уже пошла в бороду, а если судить по желтопрессным сайтам, то и бес – в ребро ???? Посмотрите мне в глаза и скажите, насколько вы верите тому, что пишут про известных людей на бульварных порталах? #променяпишутсначалатысячелетия #жизньпройтинеполеперейти

Допис, поширений Максим Галкин (@maxgalkinru)Джерело статті: “http://wworld.com.ua/showbiz/41421”