Прорив у справі Шеремета: названо основні версії вбивства журналіста

Слідство назвало основні версії вбивства журналіста Павла Шеремета в 2016 році.

Їх назвав генерал поліції Євген Коваль на брифінгу у четвер, 12 грудня, коли стало відомо про затримання підозрюваних у злочині.

"Перша версія: помилка в об’єкті злочину, з огляду на те, що підірваний автомобіль використовувався Оленою Притулою, керівником сайту "Українська Правда", а не Павлом Шереметом особисто. Друга версія: побутові і міжособистісні конфліктні ситуації. Третя версія: професійна діяльність потерпілого журналіста в Україні , Білорусі та Росії. І четверта версія: дестабілізація соціально-політичної ситуації в державі шляхом вбивства відомої особи", – розповів він.

Новини
Вбивство Шеремета: з’явилися записи телефонних розмов фігурантів

При цьому слідство підкреслило, що три з чотирьох версій не знайшли свого підтвердження, тому триває активна робота за основною версією – дестабілізації ситуації в Україні шляхом вбивства відомої особистості.

Павло Шеремет

Павло Шеремет

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Павло Шеремет був убитий 20 липня 2016 року на перехресті вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького у Києві. При вбивстві використовувався вибуховий пристрій з дистанційним керуванням.


  • Пізніше слідство у справі Шеремета "встановило особу, що може бути причетна до вбивства журналіста, але не ідентифікувало її". Також поліція засекретила частину матеріалів у справі Шеремета.


  • 5 листопада співробітники МВС нагрянули з обшуками до ветерана АТО Інни Грищенко та її чоловіка, учасника боїв за ДАП Владислава Грищенка "Бучі".


  • Інну Грищенко взяли під варту на 60 діб.


  • 28 листопада Київський апеляційний суд відхилив апеляцію захисту "Пуми" і залишив жінку під вартою.


  • Пізніше з’явилася інформація про те, що в ГПУ нібито на 90% впевнені в причетності до вбивства Шеремета добровольців.


  • Разом з тим, перед цим джерела в поліції сумнівалися в тому, що така версія обгрунтована. Однак вони підтверджували, що у справі Шеремета також проходили виконавцями чоловік і жінка, які встановлювали вибухівку.


  • Чоловік "Пуми" заявив, що йому запропонували зізнатися у вбивстві журналіста Павла Шеремета. В обмін на це ветерану обіцяли звільнити з-під арешту дружину.


Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Вбивство Павла Шеремета" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/proriv-u-spravi-sheremeta-nazvano-osnovni-versii-vbivstva-zhurnalista.htm”