Прокуратура спробувала ще раз відсторонити Андріїва від посади, але суд відмовив

Прокуратура спробувала ще раз відсторонити Андріїва від посади, але суд відмовив

Відповідне рішення виніс Закарпатський апеляційний суд вчора, 6 листопада.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що наприкінці вересня Ужгородський міськрайонний суд відмовив у відстороненні мера Ужгорода від посади. Тоді прес-служба суду пояснила, що аби прийняти таке рішення доведень було недостатньо.

І от вчора суд розглянув апеляційну скаргу прокуратури на це рішення, але за результатами апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду залишено без змін.

Як повідомлялося раніше, 6 вересня суддя Ужгородського міськрайонного суду, за клопотанням прокуратури виніс вирок про взяття мера міста Ужгорода Богдана Андріїва під варту з визначенням застави у 440 тисяч гривень. Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, був готовий взяти мера Андріїва на поруки. У день визначення запобіжного заходу Богдан Андріїв заплатив визначену судом заставу.

Зазначимо, нещодавно меру Ужгорода було вручено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.5 статті 191 ККУ, тобто привласнення та розтрата майна шляхом зловживання службового становища в особливо великому розмірі. А також ч. 2 статті 28 ККУ — ч.2 статті 366 ККУ, тобто співучасть у підробці документів.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/439632”