Тіло пролежало кілька годин. У Бердянську на ринку покупці не помітили померлої жінки

У Бердянську, 13 серпня, за прилавком на Центральному ринку померла літня жінка, яка торгувала зеленню і овочами. Тіло пролежало кілька годин.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє pro.berdyansk.


Трагічний інцидент стався близько 8:30.


Як розповіли представники адміністрації КП “Центральний ринок”, відразу ж були оповіщені всі служби – медики і поліція відреагували швидко, а ось ритуальне агентство, яке повинно було забрати тіло покійної, довелося чекати кілька годин.


Швидка допомога прибула на місце вчасно, але ритуальні служби не поспішали забирали тіло небіжчиці, тому тіло пролежало кілька годин на сонці прямо під прилавком.


Коли ж заступник директора комунального підприємства Лідія Пасько зателефонувала ритуальщикам, ті, у своє виправдання сказали, що затрималися через велику завантаженість.


Поки тіло жінки не відвезли в морг, на місці знаходилися працівники ринку і родичі покійної.


Як повідомлялося раніше, в Києві на Оболоні сталася жахлива подія. Вранці у вівторок, 13 серпня, з дев’ятого поверху житлового будинку по вулиці Героїв Дніпра, 35, випала жінка. За попередніми даними, жінка померла від отриманих травм до приїзду лікарів швидкої допомоги. На місці події працюють співробітники поліції і слідчо-оперативна група.


Нагадаймо, 22 січня в Бердянську злочинець підірвав себе гранатою під час затримання. Троє поліцейських отримали осколкові поранення. Вибух протипіхотної гранати розніс 30-річному старшому лейтенанту Юрію Гусєву весь живіт. У правоохоронця — осколковий перелом стегна, окрім того, з області хребта хірурги витягли два осколки.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/13/tilo-prolezhalo-kilka-godin-u-berdyansku-na-rinku-pokuptsi-ne-pomitili-pomerloyi-zhinki/”