Ветеранів запросили до Офісу президента поспілкуватися щодо проведення Маршу захисників

Організаторів Маршу захисників України запросили на зустріч до Офісу президента. Про це ветерани повідомили у "Фейсбуці".

«Як наслідок вчорашньої пресконференції Оргкомітету Маршу Захисників України, відбулась зустріч в ОПУ», — йдеться в заяві.

Під час зустрічі Офіс президента та організатори Маршу захисників домовились про те, що марш розпочнеться в парку Шевченка, перед червоним корпусом Київського університету і буде буде суттєво розходитись в часі з державними заходами.

Також організатори зазначають, що марш є громадським заходом, який ніяк не повʼязаний з чинною владою або з будь-якою політичною силою.

Вітаємо, шановна громадо. Доповідаємо: як наслідок вчорашньої прес-конференції Оргкомітету Маршу Захисників України,...

Gepostet von Дмитро Лінько am Dienstag, 13. August 2019

Організатори повідомили, що на зустрічі вдалось знайти певне взаємопорозуміння в питаннях часу, що є ключовим моментом.

«На виконання місії розведення державних заходів та Маршу Захисників України час початку Маршу переноситься на 11:00. Збір залишається на 10:00 — нас чекає доволі довгий процес вітань, шикування, побудови колон та інше. Це робиться не тільки з метою запобігти маніпуляціям, а і з суто технічних причин — щоб учасники державних заходів мали змогу приєднатись до Маршу після їх завершення, а їх організатори — звільнити Хрещатик від обмежувальних конструкцій для проходження Маршу», — йдеться в повідомленні.

  • 12 серпня під час пресконференції організатори Маршу захисників України заявили про те, що в Офісі президента з ними ніхто не узгоджував час проведення Маршу, а про те, як проходитиме парад, вони прочитали на сайті глави держави.
  • Раніше в Офісі президента оприлюднили програму святкування Дня Незалежності, в якій зазначалось, що Марш захисників України за участі ветеранів має розпочатися об 11:00.
  • 26 липня у Києві громадська спілка «Рух ветеранів України» провела зустріч, на якій були представники сімей загиблих в АТО й ООС бійців, ветеранів і ветеранських організацій. Під час заходу було вирішено провести парад до Дня Незалежності.
  • В Україні відзначать 28-му річницю Незалежності покладанням квітів і урочистими заходами, але без військового параду. Це зазначено в указі президента № 513/2019. Володимир Зеленський заявив про виділення 300 млн грн на премії військовим до Дня Незалежності замість проведення військового параду.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/34264-veteraniv-zaprosili-do-ofisu-prezidenta-pospilkuvatisya-shchodo-provedennya-marshu-zahisnikiv”