Зеленський: прем’єр-міністром має стати нове обличчя

Президент хоче бачити прем’єром спеціаліста з економіки


Президент України Володимир Зеленський вважає прем’єр-міністром має бути нове обличчя, фахівець в економіці. Про це президент сказав після оголошення перших результатів екзит-полів після парламентських виборів, передає кореспондент РБК-Україна.


Як повідомлялося, за даними Національного екзит-полу на парламентських виборах найбільше голосів набирають наступні політичні сили: “Слуга народу” – 43,9%, “Опозиційна платформа – За життя” – 11,5%, “Європейська солідарність” – 8,9%, “Батьківщина” – 7,6%, “Голос” – 6,3%. Згідно з даними екзит-полу ТСН партія “Слуга народу” набирає 44,4% голосів.


Зазначимо, українці поки не визначилися з можливою кандидатурою у прем’єр-міністри після парламентських виборів: підтримка найбільш рейтингових політиків не перевищує 10%. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.


За даними опитування, 55% вважають, що майбутнім прем’єр-міністром має стати кандидат з великим досвідом управління країною; в той же час 35%, навпаки, очікують нову особистість, навіть без досвіду державного управління.


Серед можливих кандидатів найчастіше майбутнім прем’єр-міністром респонденти бачать Юрія Бойка (13%), Юлію Тимошенко (11%) і Володимира Гройсмана (10%).


Джерело статті: “https://golosua.info/2019/07/21/zelenskyi-prem-ier-ministrom-maie-staty-nove-oblychchia/”