Меркель слухала державний гімн сидячи на тлі проблем зі здоров’ям (8 фото)

У четвер, 11 липня, канцлерка Німеччини Ангели Меркель приймала у Берліні нову очільницю уряду Данії.

Зазначається, що через попередні інциденти, пов’язані зі станом здоров’я політикині, протокол зустрічі було змінено. Зокрема, іноземна гостя Метте Фредеріксен та Меркель слухали національний гімн сидячи.

За інформацією німецьких ЗМІ, протокол церемонії забажала змінити саме Меркель. Для цього на червоній доріжці було розміщено два білі стільці.

Як відомо, у канцлерки Німеччини суттєво погіршилося здоров’я, лише упродовж липня їй тричі ставало зле на офіційних заходах.

Так, 18 червня у Берліні під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, у канцлерки почали тремтіти руки та ноги. Однак Меркель продовжувала стояти перед військовим оркестром і згодом із Зеленським рушила червоним хідником. Пізніше вона пояснила свій стан тим, що випила замало води.

Інцидент повторився усього через дев’ять днів після першого нападу під час зустрічі з федеральним президентом Німеччини. Меркель раптово затрусило, коли Франк-Вальтер Штайнмаєр виголошував промову з приводу вступу на посаду міністерки юстиції представниці СДПН Христини Ламбрехт. Політикиня спробувала впоратися зі своїм станом, змінюючи положення рук. Від склянки води Меркель відмовилась і продовжила участь в заході. Згодом її представник заявив, що самопочуття канцлерки "абсолютно нормальне".

У Берліні 10 липня в Меркель втретє за місяць повторилися проблеми зі здоров’ям. Цього разу напад тривав кілька секунд і канцлерка, як і раніше, змогла себе опанувати та продовжила зустріч з прем’єр-міністром Фінляндії Антті Рінне.

Разом з тим, у німецькому уряді запевняють, що Ангела Меркель здорова і активна, а сама канцлерка сподівається, що напади тремтіння скоро зникнуть.

ВідеоКористувачі соцмереж непокояться за здоров’я Ангели Меркель

Коли Франк-Вальтер Штайнмаєр робив заяву для журналістів, Ангелу Меркель, яка стояла збоку, почало помітно трусити. Такі кадри миттєво розлетілися у ЗМІ та соцмережах. Користувачі у своїх дописах непокоються через здоров’я канцлерки.

Користувачі соцмереж непокояться за здоров’я Ангели Меркель
ТСН. Підсумки дня
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber


Джерело статті: “https://tsn.ua/foto/merkel-sluhala-derzhavniy-gimn-sidyachi-na-tli-problem-zi-zdorov-yam-1376733.html”