"Відповідальні за вбивство!" Геращенко присоромила "друзів" Росії у ПАРЄ

Ті 118 європейських політиків, які у ніч на 25 червня проголосували за повернення Росії до ПАРЄ, відповідальні за "вбивства українців на Донбасі та у Криму, за знущання з політв’язнів".

Таку думку висловила перший віце-спікер Верховної Ради і член української делегації у ПАРЄ Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook. "На жаль, голосування у ПАРЄ за повернення російської делегації були очікуваними. 118 депутатів цієї організації проголосували за те, щоб РФ платила внески і не виконувала ніякої резолюції ПАРЄ. Гроші для них виявилися набагато важливішими, ніж принципи", — наголосила вона.

Геращенко звернула увагу на те, що цю "страшну резолюцію" Рада Європи ухвалила 25 червня.

Новини
"Наступний крок — зняття санкцій із Росії": Геращенко розповіла про зраду у ПАРЄ

Ірина Геращенко у ПАРЄ

Ірина Геращенко у ПАРЄ

"Гордон"

"...Того дня, коли російська сторона повинна обов’язково звільнити наших моряків, бо саме місяць давався Трибуналом на звільнення бранців Кремля. Цього не сталося", — пояснила Геращенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у мережі був опублікований повний список тих, хто голосував за повернення Росії до ПАРЄ у ніч на 25 червня. Резолюцію одноголосно підтримали делегації з Азербайджану, Франції, Іспанії, Італії, Норвегії, Австрії, Словаччини, Португалії, Сербії та Туреччини.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/vidpovidalni-za-vbivstvo-geraschenko-prisoromila-druziv-rosii-v-pare.htm”