Кандидат в президенти Гриценко пообіцяв обрубувати руки

Кандитат в президенти України лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, в разі перемоги на виборах, пообіцяв "обрубувати руки" за корупцію та кумовство.


Про це повідомляє кореспондент УП з місця подій.


"Я вам гарантую, що в президента України не буде офшорів, власності за кордоном, я гарантую, що піраміда корупції перетвориться у трапецію в перший день мого вступу на посаду президента", — заявив під час свого виступу Гриценко.
"Нагору більше не треба. Тільки десь-хтось — обрубаю руки. Ніяких любих друзів не буде. Це все дуже важливо. Важливо відновити довіру. Слово "олігарх" Україна забуде", — пообіцяв кандидат в президенти.


Також Гриценко переконував, що за 5 років його каденції "реально повернути Донбас без капітулятивних мінських домовленостей", та скасувати примусовий призов до війська і реформувати армію.
Висунення в президенти Гриценка підтримали партії "Хвиля" Віктора Чумака, "Альтернатива" Єгора Фірсова, "Європейська партія" Миколи Катеринчука, громадський рух "Рідна країна" Миколи Томенка.
Серед інших на заході також були присутні екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, народні депутати — "єврооптимісти" Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Наталія Кацер-Бучковська, колишній нардеп — Тарас Стецьків, активісти Віталій Шабунін, Володимир Федорін, Олександр Лємєнов.


Читайте також: "Гриценко і його команда. Хто допомагає лідеру "Громадянської позиції" йти на вибори"


"Чумацький шлях. Як Гриценко змінює свій виборчий штаб"


Нагадаємо:


  • 11 січня на з’їзді партії "Громадянська позиція" вирішили висунути Анатолія Гриценка кандидатом на виборах президента України.
  • На брифінгу 10 грудня було позафракційний народний депутат Віктор Чумак заявив про підтримку Гриценка на виборах.
  • Було оголошено, що Чумак очолив виборчий штаб лідера "Громадянської позиції".
  • Політики закликали інших потенційних кандидатів у президенти та громадсько-політичних діячів до об’єднання.
  • Згідно з останніми соціологічними опитуванням, лідерами президентського рейтингу є Юлія Тимошенко та Петро Порошенко.
  • Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко не бачить собі конкурентів у другому турі майбутніх президентських виборів.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/11/7203511/”