Укроборонпром розпочинає серійне виробництво ракетних комплексів “Вільха”

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив про початок серійного виробництва ракетної системи залпового вогню (РСЗВ) “Вільха”, інформує 1NEWS з посиланням на .“У грудні ми отримали додатковий ресурс – 4 млрд грн на закупівлю нових зразків ОВТ. Уже розпочинаємо серійне виробництво ракетного комплексу “Вільха”. Тривають дослідно-конструкторські роботи у багатьох інших проектах, які значно підвищать наші спроможності”, – розповів він в інтерв’ю урядовому виданню “Урядовий кур’єр”, опублікованому в четвер.


С.Полторак також анонсував продовження роботи над модернізацією форми та екіпірування військових.


“Даємо виробникам нові технічні завдання щодо їх поліпшення. І вже надходять нові костюми спеціальні та маскувальні для снайперів і розвідників, костюми для екіпажів броньованих машин, наколінники і налокітники, сумка транспортна індивідуальна, бахіли утеплені та багато іншого”, – повідомив міністр.


Крім того, за його словами, триває розробка і військові випробування нових зразків спецодягу, взуття та екіпірування, зокрема для снайперів.


Наприкінці минулого року С.Полторак повідомив, що проект розробки нової РСЗВ “Вільха” із 300-мм керованою ракетою дальністю до 120 км перебуває на завершальному етапі.

Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/ukroboronprom-rozpochinaye-seriyne-virobnitstvo-raketnih-kompleksiv-vilha.html”