Хто напише передвиборчу програму Зеленському?

Хто напише передвиборчу програму Зеленському?
Ми вже таке чули і бачили


Володимир Зеленський зробив, в цілому передбачувану заяву, що програми у нього немає. А тому він хоче, щоб цю саму програму з ним разом написали прості українці.


Сьогодні хтось на фб написав абсолютно правильну думку: Зеленський один в один повторює кампанію озимого покоління. Потім, те саме повторювали інші політики. Із останнього — Садовий і навіть Рабінович, який пропонував, щоб ми всі разом написали Конституцію.


Тільки в Зеленського, на відміну від Богословської, мера Львова і екс-голови партії «За життя» є одна відмінність: він демонструє всім, що він не серйозно ставиться до того, що робить.Причини такої поведінки наступні:

  1. Він має тих технологів, яких має. Вони (він сам) придумали йому саме таку роль. Підсвідомо Зеленський все ще комік, хоча з кожним днем він ставатиме політиком все більше. Сидіння на двох стільцях передбачає можливості до відступу. Звідси показна несерйозність.
  2. Несерйозність в політиці має лише два варіанти продовження: або грубий цинізм або ж клоунада. Третій варіант також існує — треба стати серйозним, але це означає на марші перебудувати всю кампанію.
  3. Насправді, зараз можна чітко сказати, що сьогодні Зеленський все ще не вірить не лише в перемогу, він навіть не вірить в те, що він може вийти в другий тур.
  4. А тепер найголовніше: чи є в нього шанси? Я вважаю, що є, якщо він вийде за межі електорального поля противсіхів. Поки він (його команда) цього не роблять. Чому? Читай пункт 1.

І останнє. Насправді, програма кандидатові в президенти чи депутатові райради потрібна, хоча б для того, щоб всі ми знали чого від нього чекати.

Читайте також: «Слуга народу» ожив. Партія Зеленського отримала перші гроші на рахунок


Джерело: блог Вадима Денисенка


Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/vadymdenysenko/hto-napishe-peredviborchu-programu-zelenskomu-559434.html”