З 15 березня старшокласники одеських шкіл знову перейдуть на дистанційне навчання


BOSS BOSS, [05.03.21 23:31]
З 15 березня старшокласники одеських шкіл знову перейдуть на дистанційне навчання

Об этом сообщает Чиновник Инфо

У зв’язку з ростом захворюваності COVID-19 в Одесі, з 15 березня середні і старші класи одеських шкіл перейдуть на дистанційне навчання.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Одеської міськради Олена Буйневіч.

Вона написала на своїй сторінці в Facebook, що ситуація з COVID-19 знову загострюється. Так за даними на 5 березня, які оприлюднила голова міського департаменту охорони здоров’я Олена Якименко, число хворих в Одесі стрімко зростає. Буйневіч пояснила це тим, що люди втомились і майже не дотримуються заходів безпеки.

«Плануємо, що з 15 по 19 березня 5-11 класи будуть навчатися дистанційно, а потім оголосити канікули для 1-11 класів з 22 по 26 березня. Класи початкової школи також можуть за рішенням батьків і вчителя навчатися дистанційно », – зазначила чиновниця.

Учні початкової школи також можуть навчатися онлайн – за рішенням батьків і вчителя.

Чиновниця зазначила, що рішення з даного питання буде прийнято до 12 березня.

Також Олена Буйневіч закликала всіх повернутися до суворого дотримання карантинних заходів: дотримуватися дистанції, носити маски , мити руки та дезінфікувати поверхні.

“Дитячі садочки працюватимуть”, – додала чиновниця.

и.

© Незалежні Новини


Джерело статті: “http://navarti.in.ua/0328271-z-15-bereznia-starshoklasniki-odeskih-shkil-znovy-pereidyt-na-distanciine-navchannia.html”