У Козятині винуватець ДТП хотів «зам’яти справу» за 30 тисяч гривень


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 0
У Козятині винуватець ДТП хотів «зам’яти справу» за 30 тисяч гривень
  • У Козятині поліція затримала чоловіка, який пропонував слідчому 30 тисяч за закриття провадження за вчинену ДТП.

Як повідомляють у відділі комунікації обласної поліції, про пропозицію хабара слідчий розповів керівництву та Департаменту внутрішньої безпеки.

Об этом сообщает Руспрес


— У результаті проведених оперативних та слідчих заходів спробу передачі частини коштів у розмірі 7 тисячі гривень 41-річним чоловіком задокументували поліцейські слідчого підрозділу поліції та працівники Вінницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України, — зазначають у відомстві.


Сьогодні, 20 січня, чоловіка затримали в процесуальному порядку.

— Тепер доведеться нести кримінальну відповідальність і за вчинену автопригоду, і за надання неправомірної вигоди службовій особі, — пояснюють слідчі.

Відповідно до третьої частини статті 369 Кримінального Кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) прокуратурою розпочато кримінальне провадження, яке розслідується слідчим підрозділом поліції. За таке правопорушення чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/u-kozyatini-vinuvatets-dtp-hotiv-zamyati-spravu-za-30-tisyach-griven-11209420.html”